CRKT olarak inandığımız değerleri tanımlamak için üç ilke kullanıyoruz: sıkı çalışma, cesaret ve kararlılık. Bunları şirketimizde var olan her araç için kullanıyoruz ve yeni web sitemiz için de bu üç ilkeden yola çıkarak aynı yüksek standardı sizlere sunduk.
Buradasınız, kaliteli bıçak sözü edildiğinde akla gelen ilk web sitesindesiniz. Muhtemelen yeni görünümümüze ilk kez göz atıyorsunuz. Mobil cihazlarda kullanım deneyimine odaklanırken, CRKT bıçak sahiplerine bizlerden bu konudaki beklentilerini öğrendik ve kullanıcılarımızın beklediği öğelere ve tasarımlara öncelik verdik. CRKT web sitemizi ziyaret etmek ve ürün satın almak için ihtiyacınız olan tek şey bir internet sinyali. Klasik geleneklerimiz, modern yeni sürümlerimiz ve arada kalan her şey hakkında daha fazla bilgi almak için yeni web sitemize göz atın. Taktiksel Bıçaklardan Cep Çakılarına ve Koleksiyoncular için çakı ve bıçaklara kadar, size en iyileri sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz.


Her CRKT bıçağının bir hikayesi vardır. Emin olabilirsiniz ki bir bıçaktan daha fazlasını inşa ediyoruz, dünyanın en iyi bıçak tasarımcılarıyla çalışıyoruz. Tasarımcılarımızın tamamı bir ölüm kalım meselesinde dahi CRKT’yi daha önemli kabul ederler. Satın aldığınız ürünlerin her birinin ayrı ayrı birer hikayesi vardır, çoğu zaman tasarımcının yaratıcı fikirleri ve iç dünyasında gözünde canlandırdığı buna istinaden çizdiği, bizim de üreterek sizlere sunduğumuz ürünlerdir aslında. Ürünlerimizin ve tasarımcılarımızın her daim arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Yeni web sitemiz hakkında daha fazla bilgi için ana sayfaya gidin ve keşfetmeye başlayın. Sitemizde eksik, yanlış bir alan veya tasarım hakkında farklı fikirleriniz varsa lütfen yorumlar kısmında belirtiniz. Fikirleriniz mutlaka değerlendirilecektir. Daha güncel günlük bilgiler ve hediyeler için bizi Facebook, Twitter ve Instagram'dan takip edin.


Desteğiniz ve CRKT'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.